Dobra konsumpcyjne

Referencje:

„ Firma IBS Poland dysponuje niezmiernie kompetentnym zespołem. Na szczególną uwagę zasługuje indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Każdy etap zakupu oraz późniejszego wdrożenia oprogramowania został omówiony i dostosowany do Naszych oczekiwań”.
 

Justyna Malińska JM – DESIGN

 Sukces przedsiębiorstwa wytwarzającego dobra na potrzeby konsumenta uzależniony jest od właściwie dostarczanych produktów o wysokiej jakości, w odpowiednim czasie i właściwej cenie, utrzymując jednocześnie marginesy dochodu. Jak przedsiębiorstwa mogą odnosić sukcesy w dzisiejszym wysoce konkurencyjnym ogólnoświatowym rynku, kiedy większość ograniczyła przejrzystość procesu a informacje w systemach firmowych ograniczają nam dostęp do opanowania danego przedsięwzięcia?
Sukces przedsiębiorstwa najbardziej zależy od wysokiego poziomu współpracy pomiędzy dostawcami, partnerami, pracownikami i klientami. Rozwiązania 3DExperience mogą pomóc przedsiębiorstwom wytwarzającym dobra konsumenta uczynić konkretny postęp zarówno w poprawie procesu produkcji jak i jakości produktu finalnego, przez wprowadzanie w życie sprawdzonych procesów pracy i technik informacyjnych. Posiadając platformę 3DExperience jesteśmy wstanie stale dostarczyć ciąg nowych pomysłów, utrzymując wysoką jakość nowych szybko rozwijających się produktów, materiałów źródłowych, zarządzania dostawców i nadążać za stale zmieniającymi się wymaganiami klient.

Najważniejsze korzyści

Firmy wiodące w wytwarzaniu dóbr konsumpcyjnych, takie jak: 3M, Procter & Gamble, Trek Bikes i inni, wykorzystują rozwiązania PLM w zakresie:

  • Redukcji procesów zachodzących w przedsiębiorstwie wpływających na rozwój produktu poprzez wykorzystanie środowiska konsolidującego etapy procesów wraz z danymi.
  • Zmniejszenia kosztów materiałów wejściowych wykorzystywanych w procesie dzięki globalnej specyfikacji materiałowej pozwalającej na utworzenie skuteczniejszych procesów zakupowych.
  • Wzrostu jakości produktu, posiadającego opracowane własne standardy produkcji widoczne we wszystkich produktach.
  • Redukcji kosztów projektowania we wczesnej fazie rozwoju produktu poprzez tworzenie globalnych wirtualnych zespołów pracy.
     
« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.