Firma

IBS Poland stawia na edukację.


Długoletnia i owocna współpraca IBS Poland z Instytutem Mechaniki i Inżynierii Obliczeniowej przyczyniła się do podpisania w kwietniu 2015 porozumienia i objęcia przez IBS Poland patronatu nad nową specjalnością.
„Mechatronic Systems Engineering” to propozycja Instytutu Mechaniki i Inżynierii Obliczeniowej Politechniki Śląskiej, która powstała przy współpracy z naszą firmą.


IBS Poland będąc liderem stosowania inteligentnych rozwiązań umożliwiających zarządzanie Cyklem Życia Produktu na rynku polskim, przyczynił się do powstania nowej oferty studiów magisterskich na kierunku Mechatronika.


Innowacyjność oraz profesjonalizm IBS Poland pozwoliły przygotować program nauczania, który obejmuje wiedzę i umiejętności z zakresu modelowania, symulacji, optymalizacji i zarządzania systemami oraz procesami.
W planie studiów przewidziano również praktyczne wykorzystanie systemów podczas zajęć projektowych oraz zaawansowane metody zarządzania PLM pod okiem naszego kompetentnego i profesjonalnego zespołu.
Współpraca z Politechniką Śląską ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu kształcenia studentów Uczelni i efektywnego wykorzystania w przyszłości nabytej przez nich wiedzy i umiejętności.


W ramach porozumienia IBS Poland organizuje i przeprowadza praktyki, staże dla studentów i absolwentów, przeprowadza szkolenia i seminaria dla studentów, organizuje spotkania z pracownikami Uczelni, zapewnia miejsca pracy studentom i absolwentom, wspiera działania Studenckich Kół Naukowych.


http://www.icme.polsl.pl/ME8.html
https://www.facebook.com/imiopolsl/?fref=ts
 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.