WMS SPEEDLOGIX

Referencje:

„ Z przyjemnością rekomendujemy firmę IBS Poland jako rzetelnego kontrahenta wszystkim potencjalnym zleceniodawcom dbającym o rozwój zawodowy swoich pracowników ”.

mgr inż. Bogusław Kulpiński Kierownik Departamentu Informatyki i Telekomunikacji BURY Sp.z o.o.

To nasz sztandarowy produkt klasy WMS (ang. Warehouse Management System). Rozwiązanie służy koordynowaniu prac magazynowych. SPEEDLOGIX to wysoce wyspecjalizowany system usprawniający wszystkie procesy, które zachodzą w magazynach i podczas produkcji.


Magazynowy system informatyczny SPEEDLOGIX współpracuje ściśle z nadrzędnym systemem zarządzającym klienta klasy ERP, z którym to wymieniamy dane w czasie rzeczywistym za pomocą dedykowanych interfejsów dopasowanych od indywidualnych wymagań i potrzeb klienta.
Podstawowym zadaniem realizowanym w ramach systemu WMS jest bezbłędna lokalizacja towarów w magazynie oraz kontrola przebiegu obrotu magazynowego. System dostarcza informacji dotyczących stanu magazynowego według wielu różnych kryteriów oraz umożliwia sprawną lokalizację każdej partii towaru i każdej pojedynczej paczki. W systemie WMS operator może wygenerować odpowiednią etykietę i oznaczyć nią jednostki towarowe lub w momencie przyjmowania towaru do magazynu przyjąć do systemu informacje zawarte na etykiecie nadanej jej wcześniej przez inny podmiot.

Za pomocą systemu WMS możliwa jest również kontrola ilościowa i asortymentowa przyjmowanego do magazynu towaru, np. pod kątem zgodności dostawy z dokonanym wcześniej zamówieniem. Systemy WMS doskonale sprawdzają się w centrach logistycznych, gdzie ruch towarów jest intensywny; w jednym czasie następuje zarówno przyjęcie towaru, jak i wysyłka – skoordynowanie ruchu towarów wymaga automatyzacji operacji zachodzących w systemie, przy możliwości skontrolowania ich prawidłowości w każdym momencie – bez konieczności żmudnego przeliczania partii towarów na regałach magazynowych.

SPEEDLGIX umożliwia dostęp do danych oraz wpływ na jego pracę w czasie rzeczywistym.


 

SPEEDLOGIX wykorzystuje dowolne terminale bezprzewodowe, skanery stacjonarne, ekrany dotykowe i drukarki.

System współpracuje z dowolnym urządzeniami automatycznymi od przenośników taśmowych po automatyczne przestrzenie magazynowe wysokiego składowania.

SPEEDLOGIX posiada certyfikację Fraunhofer Institut w Niemczech.

 


 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.