Polityka prywatności

Referencje:

,,Szeroki zakres prac, obejmujący wdrożenie systemu Enovia SmartTeam zintegrowanego z aplikacjami CAD/CAM, systemem ERP oraz systemem Gospodarki Narzędziowej, był wyzwaniem z którym firma IBS Poland poradziła sobie doskonale, dając dowód swojego przygotowania i doświadczenia zawodowego ”.

mgr inż. Waldemar Łaski Prezes Zarządu FAMUR S.A.

Wszelkie podane przez Klienta dane osobowe, to jest imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu przechowywane są przez Sklep z zachowaniem należytej staranności i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Rejestrując się w systemie i zakładając indywidualne konto w Sklepie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych związanych z działalnością  Firmy „MOKATE” S.A., zgodnie z art. 23 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).

Administratorem udostępnionych przez Klienta danych osobowych jest „MOKATE” S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Katowicka 265A, 43-450 Ustroń, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000010037, NIP 548-21-35-881, REGON 072250034, kapitał zakładowy 166.325.000,00 zł, wniesiony w całości.

Na potrzeby przechowywania danych osobowych Klientów została stworzona baza danych, która spełnia wymagania dotyczące zabezpieczeń, określone przez odpowiednie przepisy prawa, w szczególności przez rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz.U. z 2004 roku, Nr 144, poz. 1024).

Klienci mają prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. W tym celu należy zalogować się w systemie sklepu i w zakładce "moje konto" dokonać aktualizacji danych lub trwale usunąć konto.

Sklep zastrzega sobie prawo zmiany Polityki prywatności. O każdej zmianie Sklep zawiadomi Klientów poprzez wysyłkę wiadomości e-mail z informacją o zmianie oraz na stronie internetowej Sklepu w zakładce Polityka prywatności na co najmniej 14 dni przed wprowadzeniem zmian.

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.