Nowości

Referencje:

„ Na szczególną uwagę zasługuje indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz zrozumienie jego potrzeb. Pracownicy IBS Poland w sposób kompleksowy przygotowali nasz zespół do pracy z Platformą ENOVIA Smart Team, a wiedza pozyskana podczas szkoleń pozwoliła nam na zwiększenie efektywności prowadzonych działań biznesowych”.

Artur Piątek Kierownik działu IT International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.

05.02.2018 r.

IBS Poland jedynym w Polsce Platynowym Partnerem Dassault Systemes!

Z dumą i wielką radością informujemy, że osiągnęliśmy niewyobrażalny sukces w Barcelonie.

Jako JEDYNI w Polsce uzyskaliśmy status PLATYNOWEGO PARTNERA firmy Dassault Systemes. Jest to najwyższy poziom ekosystemu Dassault Systemes, zarezerwowany wyłącznie dla najlepszych partnerów na świecie.

Czteropoziomowy program Dassault Systemes nagradza swoich partnerów za profesjonalizm, zaangażowanie, skuteczność i inwestycje.  Wysokie kompetencje, wiedza, poświęcenie oraz ogromne doświadczenie naszego Zespołu ekspertów pozwoliły IBS Poland zostać Platynowym Partnerem. Pracowaliśmy na to cały rok i jest to nasz wspólny sukces!

Zdobycie elitarnego tytułu jest dla nas wyróżnieniem i jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej, efektywnej pracy.
Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Klientom, Partnerom Biznesowym, Producentowi i Pracownikom za zaufanie oraz życzyć nam wszystkim dalszej owocnej współpracy.

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości…
Oprócz otrzymania statusu Platynowego Partnera spotkała nas jeszcze jedna miła niespodzianka.

Doskonale wiedzieliśmy, że nasz zespół techniczny wybija się znacznie ponad przeciętną, a nasz Dyrektor Techniczny Marek Cyba jest ekspertem klasy międzynarodowej.

Teraz potwierdziła to również firma Dassault Systemes.

Marek Cyba został nagrodzony jako:
NAJLEPSZY EXPERT TECHNICZNY W EUROCENTRAL 2017 roku!

W Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Węgrzech i w Polsce nie znalazł się nikt lepszy. Nas to nie dziwi, cieszy jednak potwierdzenie tego faktu przez Dassault Systemes.
Gratulujemy Markowi i jego drużynie!

Wyjazd do Barcelony okazał się bardzo udany. Jest to kolejne spotkanie na którym zostaliśmy docenieni i zauważeni.
Rozmowy z przedstawicielami wyższych władz Dassault Systemes oraz z topowymi partnerami Europy napawają dużym optymizmem.

Dziękujemy!

Najlepszy Zespół w Polsce
IBS Poland Platynowy Partner Dassault Systemes!
 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.