Nowości

Referencje:

„ Na szczególną uwagę zasługuje indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz zrozumienie jego potrzeb. Pracownicy IBS Poland w sposób kompleksowy przygotowali nasz zespół do pracy z Platformą ENOVIA Smart Team, a wiedza pozyskana podczas szkoleń pozwoliła nam na zwiększenie efektywności prowadzonych działań biznesowych”.

Artur Piątek Kierownik działu IT International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.

21.01.2016 r.

3DEXPERIENCE w SONING STAL

Miło nam potwierdzić, że firma SONING STAL (http://www.soning.pl), dostawca usług inżynierskich z zakresu projektowania maszyn dla przemysłu, wdrożyła z powodzeniem platformę 3DEXPERIENCE.
Nadrzędnym celem wdrożenia platformy PLM była konsolidacja zarządzania danymi CATIA V5 oraz CATIA V6 oraz usprawnienie realizacji projektów konstrukcyjnych poprzez nadzorowaną wymianę danych w obrębie wielooddziałowej firmy.
 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.