Nowości

Referencje:

.,, Pracownicy IBS Poland Sp. z o. o. posiadający wieloletnie doświadczenie, wykazali się profesjonalizmem diagnozując nasze potrzeby w zakresie konstrukcji. Będąc zadowoleni z jakości usług świadczonych przez IBS Poland polecamy tą firmę jako wiarygodnego zorientowanego na klienta oraz profesjonalnego dostawcę oprogramowania ”.

Tomasz Fołda CADESIGNER ENGINEERING SP. Z O.O

21.01.2016 r.

3DEXPERIENCE w SONING STAL

Miło nam potwierdzić, że firma SONING STAL (http://www.soning.pl), dostawca usług inżynierskich z zakresu projektowania maszyn dla przemysłu, wdrożyła z powodzeniem platformę 3DEXPERIENCE.
Nadrzędnym celem wdrożenia platformy PLM była konsolidacja zarządzania danymi CATIA V5 oraz CATIA V6 oraz usprawnienie realizacji projektów konstrukcyjnych poprzez nadzorowaną wymianę danych w obrębie wielooddziałowej firmy.
 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.